ISS Polska - International Staff Solutions

Zmniejsz swoje koszty !!!!

ISS Polska rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku głównie na polu rekrutacji pracowników do średnich polskich i zagranicznych firm ale również do dużych korporacji. Szukała menadżerów dla TVP, Marriott, Cadbury Wedel. Wykonywała projekty dla Bakoma, Fiat, Microsoft, Hoop. Zajmowała się szukaniem pracy dla Polskich specjalistów w Stanach Zjednoczonych, Skandynawii czy Wielkiej Brytanii.

W 2005 roku do zakresu usług dołączył również outsourcing pracowników. Nasi wspópracownicy realizują projekty nawet dla tak wymagających klientów jak linie lotnicze wykonując obowiązki personelu naziemnego i pokładowego jak również drugich pilotów i kapitanów.

ISS Polska realizuje również projekty gdzie angażuje nie tylko załogi ale również środki trwałe. Współpraca z firmami kurierskimi (DPD, DHL) wymaga właśnie takiej kompleksowej usługi oraz przestrzegania długiej listy procedur.

Dla klienta FMCG budowaliśmy od nowa dział sprzedaży rekrutując przedstawicieli handlowych, tworząc struktury i szkoląc pracowników z produktów oraz technik sprzedaży.

Jednym z ciekawszych projektów było budowanie sieci sprzedaży nowatorskich usług dla polskiej giełdowej spółki.

Współpracownicy ISS charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami. Ich wiedza praktyczna i teoretyczna jest doceniana również za granicami naszego kraju. Dzięki niej możemy pracować na lotniskach w Londynie, Kopenhadze i latać po całym kontynencie z europejskimi przewoźnikami.

Nasze doświadczenie, elastyczność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów ułatwia naszym partnerom biznesowym organizować swoje firmy i zarządzać nimi w sposób bardziej efektywny a nierzadko kompleksowa obsługa całych działów pozwala Zarządom, właścicielom koncentrować się na strategii przedsiębiorstwa ale, co równie ważne oszczędzać wydatki i jednocześnie zwiększać produktywność.