Outsourcing pracowniczy

Dlaczego ISS Polska?

Wiarygodność

Działamy w outsourcingu od 2005 roku. Ustabilizowaliśmy swoją pozycję pracując już od tylu lat dla wymagających klientów ze Skandynawii, Anglii, Niemiec, Polski (również z sektora państwowego). Pośredniczymy w przepływie pieniędzy przy rozliczaniu współpracowników dlatego ten atut wydaje się być niezmiernie istotny.

 

Doświadczenie

Polski rynek jest młody. Od 1998 roku partnerujemy naszym klientom. Przy rozwiązaniach outsourcingowych mamy cały czas do czynienia z dużymi grupami współpracowników. Z ich problemami, specyfiką, pomysłami. Nasze doświadczenie pozwala optymalnie korzystać z tych zasobów, przewidywać gdzie mogłyby się pojawić problemy i ich unikać.

 

Elastyczność

Z każdym partnerem mamy indywidualne rozwiązania. Możemy zatrudnić w naszej firmie pracowników, możemy podjąć współpracę B2B2B podpisując umowy o współpracy z pracownikami mającymi własną działalność gospodarczą. Możemy organizować outsourcing pracowniczy poprzez podmiot polski lub zagraniczny.

 

Kompetencje

Współpraca przy różnych projektach, doświadczenie w wielu dziedzinach biznesowych takich jak HR, Marketing, Sprzedaż, Administracja, Prawo, Finanse, IT pozwala nam tworzyć unikatowe modele outsourcingowe. Zespół tworzy trójka prawników z doświadczeniem w HR oraz specjaliści z Marketingu i Sprzedaży w FMCG i B2B.

Jesteśmy przekonani, że tworzymy dobre połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.